ГО «Моя Новопсковщина» та ГСД «Джерело» провели тренінг для батьків особливих дітей

ГО «Моя Новопсковщина» та ГСД «Джерело» продовжує працювати над реалізацією проекту «Вірити, любити, співчувати – жити!»

03 березня 2018 року проведено терапевтичне заняття з навчання комунікативним навичкам для батьків особливих дітей під назвою «Щастя у відносинах». Тренінг полягав у відпрацюванні методів медитації та пошуку власних життєвих ресурсів та орієнтирів у відносинах «батько-мати», «мати-дитина» та «дитина-дитина».

Учасники відпрацювали основні практичні методики з тілесно-орієнтованої терапії гасіння стресової ситуації на стадії розгортання та стали учасницями психологічно-релаксаційних ігор: «12 заповідей щасливого дитинства» та «квантове дихання», результати якої довели необхідність  медитативного включення та проведення психотренінгових занять та індивідуальних консультацій для батьків дітей з особливими потребами.

Для дітей була проведена розважально-розвиваюча програма «Впевнена та невпевнена поведінка», майстер-клас з виготовлення святкових листівок.

Наприкінці заходу батьків та дітей частували різними смаколиками та напоями.

Запрошуємо сім’ї з особливими дітками відвідати наш захід 10.03.2018 о 10:00 в комунальному закладі “Селищний будинок культури смт. Новопскова”.

Довідки за телефоном: 066-916-68-08.

 

З повагою, ГО “Моя Новопсковщина”