ГО «Моя Новопсковщина» та ГСД «Джерело» провели тренінг по відпрацюванню лідерських навичок та пошуку власних життєвих ресурсів

10 березня 2018 року  ГО «Моя Новопсковщина» спільно з ГСД «Джерело» втілює в життя проект «Вірити, любити, співчувати – жити!» за фінансової підтримки Українського жіночого фонду.

Для сімей з особливими дітлахами було проведено терапевтичне заняття з навчання комунікативним навичкам під назвою «Жінка –лідер. Що можу?». Тренінг полягав у відпрацюванні лідерських навичок та пошуку власних життєвих ресурсів.

Фокус групи був зосереджений на визначенні категорій «лідерства» та «лідерських якостей», присутні жінки встановили рамки довіри «клієнт–психолог» та визначилися з інструментами  лідерського впливу жінки, не тільки як «берегині роду та домашнього вогнища», але й як жінки-активного члена суспільства та громади зі своїми потребами та життєвою перспективою, розумінням соціально-інтегрованих процесів.

Учасники відпрацювали основні практичні методики з тілесно-орієнтованої терапії гасіння стресової ситуації на стадії розгортання та стали учасницями психологічних ігор «Психосоматика», результати якої довели необхідність медитативного включення та проведення психо-тренінгових занять та індивідуальних консультацій для батьків з числа сімей з дітьми з особливими потребами.

З цієї точки зору проведений тренінг став очікуваним кроком з підвищення психофізичних здатностей учасників до контролю над власними судженнями та поведінкою під час стресової ситуації, та внесенням у власне життя позитивних подій в міжособистісних відносинах з іншими.

Для дітей була проведена розвиваюча програма «Позитивне мислення».  Дітлахи були захоплені переглядом мультиплікаційного фільму «Головоломка» через проектор, що створило атмосферу перебування в кінотеатрі. Наприкінці заходу наших відвідувачів очікував стіл зі смаколиками.

Запрошуєму «особливі» сім’ї приєднуватись до нас кожної суботи протягом березня о 09:00 в комунальному закладі «Селищний будинок культури смт.Новопскова».  Детальна інформація за тел: 066-916-68-08.

 

 

 

 

ГО “Моя Новопсковщина”