ГО «Моя Новопсковщина» та ГСД «Джерело» спільно провели терапевтичні заняття з навчання комунікативним навичкам для батьків дітей з особливими потребами

 

 

 

ГО  «Моя Новопсковщина» та ГСД «Джерело» продовжують втілювати в життя проект «Вірити, любити, співчувати – жити!»

17 березня 2018 року проведено терапевтичне заняття з навчання комунікативним навичкам для батьків дітей з особливими потребами під назвою «Діалог в мережі. Стоп кібербулінгу жінок». Тренінг полягав у відпрацюванні  навичок  самозахисту від атак кібербулерів та пошуку власних життєвих ресурсів дл протистоння булінговим схемам в реальному та віртуальному житті.

Фокус групи був зосереджений на визначенні категорій «булінгу» та «якостей жертви та булера», розумінні соціальноінтегрованих процесів, в тому числі віртуального булінгу та гендерного тиску.

Учасники відпрацювали основні практичні методики  з тілесно-орієнтованої терапії гасіння  ситуації, що викликана травлею, тиском та іншими видами булінгу на стадії розгортання, та стали учасницями психологічних ігор «Психосоматика», результати якої довели необхідність  медитативного включення та проведення психотренінгових занять та індивідуальних консультацій для батьків з числа сімей з дітьми з особливими потребами.

З цієї точки зору проведений тренінг став очікуваним кроком з підвищення психофізичних здатностей учасників до контролю над власною поведінкою, вербальними та невербальними проявами та судженнями, що стають причиною булінгу в реальному та віртуальному житті та можуть стати причиною появи явищ «ізоляції» та «доведення до самогубства», та внесенням у власне життя позитивних подій в міжособистісних відносинах з іншими.

Для дітей була проведена розвиваюча програма «Я в своїх очах та очах інших».  Дітлахи були захоплені цікавою темою! Також наші маленькі відвідувачі власноруч виготовляли собі подарунки: дівчатка- намисто та браслети з бісеру, хлопчики займались збиранням конструктору-пазлу з дерева на різну тематику (динозаври та машини).  Наприкінці заходу наших відвідувачів очікував стіл зі смаколиками. Захід пройшов в чудовій теплій атмосфері.

Запрошуєму «особливі» сім’ї приєднуватись до нас кожної суботи протягом березня о 09:00 в комунальному закладі «Селищний будинок культури смт. Новопскова».  Детальна інформація за тел: 066-916-68-08.