Корупція вже майже поборена…

Нас, мешканців Новопсковщини, не можуть не радувати факти морального росту нашого шановного голови районної ради Бориса Лебедєва, який в такий скрутний для країни час намагається максимально сприяти економічному зростанню району шляхом наповнення його бюджету.

Так, нам вже відомо, що Борис Лебедєв виступає за чесну та конкурентну боротьбу між Володимиров Ковтуном та своїм однопартійцем Юрієм Кропивцевим у питанні оренди приміщень, які належать  Новопсковському РТМО. Вказані дії з боку Бориса Лебедєва неодмінно дадуть можливість залучити якомога більше додаткових коштів до районного бюджету.

 

 

Крім того, Б. Лебедєв продовжує вишукувати додаткові джерела фінансування та прагне спонукати місцевих підприємців сплачувати в повному обсязі податки, як цього вимагає закон.

 

 

Так, за отриманою інформацією з близького оточення Бориса Лебедєва, він з метою наповнення місцевого бюджету ініціюватиме проведення аудиту оренди нерухомого майна та земельних ділянок, які орендують окремі депутати районної ради, в тому числі і Юрій Кропивцев.

 

 

В свою чергу, Юрій Кропивцев за всім відомою в смт. Новопскові інформацією здає в оренду комерційну нерухомість без оформлення відповідних договорів оренди та не сплачує відповідні податки, як суб’єкт підприємницької діяльності.

 

 

Водночас, радує той факт, що БЛебедєв враховував мораторій на здійснення перевірок контролюючими органами та найближчим часом, як і годиться законослухняній посадовій особі, знайде можливість ініціювати перевірку органами Державної податкової інспекції фактів отримання неоподаткованих прибутків своїми колегами-депутатами.

 

 

 

 

Костянтин Пшеничний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *