Спадщина мого дитинства. Терапевтичні заняття для батьків та дітей з особливими потребами

 

 

28 березня 2018 року проведено терапевтичне заняття з відпрацювання програм самореалізації для батьків  дітей з особливими потребами під назвою «Спадщина мого дитинства». Тренінг полягав у відпрацюванні методів медитації, пошуку власних життєвих ресурсів та орієнтирів у відносинах з суспільством та з собою, створення та облаштування свого життєвого простору шляхом використання наявної підтримки  відчизняних та міжнародних організацій, відпрацюванні навичок бізнес-комунікації та написання бізнес планів для участі в грантових програмах партнерів та міжнародних донорів. На прохання  учасниць тренер-психолог запропонувала декілька вправ для відпрацювання навичок гасіння агресії та гніву.

Учасники відпрацювали  практичні методики з тілесно-орієнтованої терапії пошуку сил для самореалізації та планування власного життя та стали учасницями психологічно-релаксаційних ігор «Мальвіна» та «Родина», результати якої довели необхідність  медитативного включення та проведення психотренінгових занять та індивідуальних консультацій для батьків.

Для дітей була проведена розвиваюча програма «Ефективне спілкування», діти з захопленням провели час, створюючи власноруч декоративні рамки для принцес та принців, цим самим розвиваючи сенсорну моторику рук та творче мислення. Маленькі відвідувачі були  зацікавлені роботою з різнокольоровим тістом для креативного мистецтва та атмосферою веселого спілкування між собою.

Наприкінці заходу нас традиційно очікувала кава-пауза зі смаколиками. Все пройшло в чудовій теплій атмосфері.

Запрошуємо «особливі» сім’ї приєднуватись до нас кожної суботи протягом березня з 09:00 в комунальному закладі «Селищний будинок культури смт. Новопскова».  Детальна інформація за тел: 066-916-68-08.

 

 

 

ГО “Моя Новопсковщина”