В Новопскові відбулась зустріч поліції та громадськості

 

 

 

29 березня  в Новопсковському відділу поліції відбулася робоча зустріч керівництва Новопсковського ВП ГУНП, представниками ГУНП в Луганській області та голови громадської організації «Моя Новопсковщина», на якій було обговорено співпрацю поліції та громадськості в рамках реалізації проекту створення поліцейської станції на території Новопсковської громади.

Метою проекту є обладнати  на території Новопсковської ОТГ поліцейську станцію для створення умов праці працівникам поліції та покращення  обслуговування мешканців громади. Покращити довіру між громадськістю на поліцією, закласти фундамент подальшого співробітництва по виконанню завдань, спрямованих на дотримання прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави.

Раніше Новопсковським ВП ГУНП в Луганській області прийнято участь у засіданні робочої групи безпеки спільно з головою Новопсковської ОТГ, представниками східного офісу ПРООН та громадськості району. За результатами проведеної зустрічі було вирішено, що з квітня 2018 року за фінансової підтримки ПРООН будуть розпочаті ремонтні роботи зі створення на території громади поліцейської станції. Координатором даного проекту виступає ГО «Моя Новопсковщина».

В рамках проекту планується провести внутрішній ремонт кабінетів дільничних офіцерів поліції, інспектора ювенальної превенції, обладнати кабінети сучасними меблями та оргтехнікою.

Завдяки реалізації проекту дільничними офіцерами поліції буде здійснено прийом громадян в зручних умовах, проведення превентивної роботи з правопорушниками, а жителі місцевої громади можуть звернутися за поліцейськими послугами у зручний час.

Також на робочій зустрічі було обговорено питання проведення спортивно-масових заходів серед молоді  на території громади, а саме використовувати спортивний зал Новопсковського ВП ГУНП для проведення спортивних секцій та залучати працівників поліції для надання методичної допомоги.

 

 

ГО “Моя Новопсковщина”