Розпочато ремонтно-будівельні роботи за проєктом на «Захисті дитини»

Розпочато ремонтно-будівельні роботи за проєктом на «Захисті дитини», який реалізує ГО «Моя Новопсковщина» у партнерстві з головним управлінням Національної поліції в Луганській області в межах реалізації Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

24.04.2020 року ГО «Моя Новопсковщина» провела відкритий тендер   щодо відбору підрядної організації для виконання ремонтно-будівельних робіт у чотирьох районних відділах поліції Луганської області: Новопсковському, Білокуракінському, Троїцькому та Попаснянському. Між підрядною організацією, головним управлінням Національної поліції в Луганській області та ГО «Моя Новопсковщина» оформлено угоду на виконання поточних ремонтних робіт в межах проєкту.  

Нагадаємо, що проєкт «На захисті дитини» передбачає створення приміщень, дружніх до дитини, за методологією «зелених» кімнат.

В межах проєкту проводитимуться ремонтно-будівельні роботи у двох службових приміщеннях районних відділів поліції, оснащення цих приміщень відеоспостереженням, меблями, комп’ютерним  обладнанням, дзеркалом «Газеля». 

ГО «Моя Новопсковщина»

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.