Новопсковський гондольєр “Л”

Нарешті настала довгоочікувана весна. Але ж, як не шкода, вона принесла і відповідні проблеми, зокрема такі, як паводок…

Наш Новопсковський район, пронизаний цілою мережею малих та середніх річок, основною ж водною артерією району є звісно дуже мальовнича річка Айдар.

Але, як не шкода, в цьому році ми, як ніколи, зіштовхнулися з проблемо паводку та підтоплення житлових будівель Новопсковського району в таких селах, як Новорозсош, Осинове, Донцівка…

Разом з тим нас непокоїть той факт, що наш шановний очільник Новопсковської районної ради Борис Лебедєв замість того, щоб організовувати протипаводкові заходи та уникнути великої шкоди, яку може нанести велика вода приватним подвір’ям, об’єктам соціальної сфери та загалом інфраструктурі району, займається лише сільським господарствам… Але, нажаль, не розвитком сільського господарства району, а власним сільськогосподарським підприємством «Лебідь»… Ну звісно ж, у аграріїв розпочинається «гаряча пора», необхідно закуповувати добрива, посівні та паливно-мастильні матеріали, підготувати сільськогосподарську техніку. Але ж, шановний Борис Лебедєв, не треба забувати, що ви не тільки аграрною справою займаєтесь у власному сільськогосподарському підприємстві, а керуєте цілим депутатським корпусом району, який і повинен вирішувати проблеми населення!!!

Тому ми, жителі Новопсковського району, вимагаємо від Бориса Лебедєва публічного звіту відносно того, які протипаводкові заходи були проведені під час його каденції? Чи закладалися кошти в районному бюджеті на локалізацію даного природного явища? Якщо не закладалися, то чому? А також бажаємо отримати відповідь на саме головне питання: яка кількість коштів була виділена та наскільки ефективно були витрачені кошти на зазначені заходи? Хоча, всю ефективність протипаводкових заходів, організованих Борисом Лебедєвим, кожен мешканець Новопсковщини може відчути зараз на собі.

 

 

Костянтин Пшеничний

 

Затоплений міст через річку Айдар на шляху між смт.Новопсков та с.Осинове