Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупки обладнання для відеоспостереження

  1. ГО «Моя Новопсковщина» в межах грантового проєкту «На захисті дитини», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю обладнання для відеоспостереження. 

2.  Дата оголошення: 04 червня 2020

3. Термін подання тендерних пропозицій: 12:00 19 червня 2020

4. Предметом закупівлі є обладнання для відеоспостереження. Детальну специфікацію товарів та інструкцію для подачі на тендер можна завантажити за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0B9vBENnE5zVBSlk0LU1Ca0FwcEE?usp=sharing. Тендерну Документацію також можна безкоштовно отримати за такою адресою: пров. Історичний, 2 смт. Новопсков Новопсковського району Луганської області, або за запитом на електронну адресу p.egor138@gmail.com.

5. Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері 3 роки, відповідні КВЕД для здійснення запитуваної діяльності, можливість здійснити поставку обладнання гарної якості і у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом.

6.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Пропозиції мають бути надіслані в оригіналі в запечатаному вигляді  за адресою: Історичний, 2 смт. Новопсков Новопсковського району Луганської області, а також надіслані електронною поштою на електронну адресу grants.ua@undp.org, вказавши в темі листа «RPP/2020/02/015/CP: тендер, назва організації-учасника» не пізніше, ніж 12:00 19 червня 2020 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефоном + 38 050 85 78 858 або e-mail: p.egor138@gmail.com.