Коли працюємо разом, отримуємо чудовий результат для Новопсковської громади

 

В листопаді 2017 року розпочався спільний проект «Створення Центру надання адміністративних послуг Новопсковської селищної ради Новопсковської ОТГ Луганської області. Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів». Проект відбувався за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках підтримки реформи децентралізації «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», програми ПРООН «Програма відновлення та розбудова миру», який завершився в квітні 2018 року відкриттям сучасного ЦНАПу. В рамках Проекту проводилось навчання працівників Новопсковського ЦНАП по роботі з клієнтами, освоєння програм, вивчались кращі практики роботи ЦНАпів в країні.

Для розширення послуг Новопсковського ЦНАПу ГО «Моя Новопсковщина» взяла участь у впровадженні мікропроекту «Розширення сфери послуг Новопсковського ЦНАП шляхом придбання додаткового обладнання» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках підтримки реформи децентралізації «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», програми ПРООН «Програма відновлення та розбудова миру». Загальна вартість проекту складала 467 000 гривень.

В рамках проекту було придбано:

  • Комплекс обладнання для видачі паспортів в тому числі закордонних – 260 000 гривень.
  • Підключення ЦНАП до ЄДДР – 126 000 гривень.
  • Програма Windows для серверів з установкою – 25 000 гривень.
  • Інформаційний кіоск – 34 800 гривень.
  • Операційна система Windows професійна для ПК – 4 300 гривень.
  • Програма забезпечення «Тачінфом: Держпослуги» – 15 900 гривень.
  • Виготовлення інформаційних матеріалів – 1 000 гривень.

В даний час працює 6 спеціалістів, які надають 44 послуги. Перелік послуг з часом буде розширюватись. В середньому, на прийомі буває  30-40 чоловік. Значна частина адмінпослуг є безкоштовною, але є й платні послуги вартістю від 18 грн до 500 грн. За квітень місяць сума коштів, отриманих від надання платних адміністративних послуг, склала близько 12,5 тис. грн.

Інформацію про роботу ЦНАПу можна отримати на сайті Новопсковської селищної ради за посиланням http://novopskovrada.gov.ua/kontakti-ta-grafik-prijomu-1524556119/

Черги за отриманням адмінпослуг практично немає, облік заявників ведеться автоматично без втручання спеціаліста. За телефоном можна отримати консультацію спеціаліста (моб. тел. 066-142-62-33).

Працює центр щодня з 08 до 17 години без перерви на обід для клієнтів за гнучким графіком роботи для спеціалістів. А в четвер робочий день навіть продовжено до 20:00 для працюючих осіб громади.

В ЦНАПі працює і спеціаліст по прийому заяв для призначення усіх видів соціальної допомоги, до якого наразі велика кількість звернень у зв’язку із зверненнями за перерахунком та переоформленням субсидії. Є потреба у збільшенні даного виду послуг, оскільки існує черга до спеціаліста, якому доводиться в кінці дня ще й доставляти документи до управління соцзахисту населення Новопсковської райдержадміністрації для нарахування коштів допомоги.

Утворені робочі місця для працівників Центру зайнятості (прийом у четвер до 12:30) та Пенсійного фонду (вівторок до 12:00).

До послуг жителів громади кваліфіковані спеціалісти, гарний дитячий майданчик, паркова для велосипедів, красива споруда. Для діток – кімната з іграшками та телевізором, де можна переглянути мультики. В туалетній кімнаті є гаряча вода та столик для догляду за немовлям. Для осіб з інвалідністю – гарний пандус, широкі двері, відсутні пороги на підлозі для гарного пересування, спеціально обладнана туалетна кімната, голосовий виклик клієнта. Для спеціалістів – зручні умови праці, побутова кімната.

Все готове для виготовлення ІД паспортів, тільки очікується відкриття спеціального каналу доступу.

Спеціалісти ведуть опитування жителів про якість прийому. Кожен житель може проголосувати за гарне обслуговування або відзначити недоліки.

Ось так усе починалось:

 

Величезна подяка партнерам та Програмі розвитку ООН та Європейського Союзу, які допомагають нам змінювати життя на краще. Тепер черга за нами!

Так сьогодні виглядає наша спільна праця:

 

 

 

 

ГО “Моя Новопсковщина”