Оголошується тендер на проведення ремонтно-будівельних робіт в межах мікропроекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян в Новопсковському районі»

Громадська організація «Моя Новопсковщина» та Програма розвитку ООН цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією, надати запечатані цінові пропозиції для виконання ремонтно-будівельних робіт у межах мікропроекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян у Новопсковському районі».

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: пров.Історичний б.2 смт.Новопсков Новопсковського району Луганської області в електронному вигляді та форматі Microsoft Word.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій й повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 12:00 05 липня 2018 року, після чого учасникам буде повідомленно про час та місце проведення тендеру. Пропозиціі будуть розкриті в присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються й повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефоном: +38-050-857-88-58, або e-mail p.egor138@gmail.com

 

 

 

 

Громадська організація «Моя Новопсковщина»