Розпочинаємо капітальний ремонт приміщення поліцейської станції Новопсковського ВП ГУНП

 

 

05.07.2018 року Громадська організація «Моя Новопсковщина» разом із ПРООН провели конкурс по відбору підрядника в рамках проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян в Новопсковському районі» для проведення ремонтних робіт приміщення, в якому буде створено поліцейську станцію Новопсковського ВП ГУНП, розташованого за адресою смт. Новопсков вул. Слобожанська 20.

За результатами розгляду цінових пропозицій (найнижчою ціною) та інших показників обрано підрядника ФОП «Корнєєв А.В.» Його пропозиція виявилась з найнижчою ціною  і склала 214 022,96 грн.

В конкурсі брали участь 4 будівельних організації.

Про проведення тендеру та умови конкурсу було оголошено 20 червня 2018 року.

Ремонтні роботи триватимуть близько 3-х місяців. В Проекті, окрім того, передбачені закупівля комп’ютерів, обладнання, меблів.

В запланованих результатах проекту будуть не лише поліпшені умови для роботи дільничних Новопсковської громади, що зробить працю наших поліцейських більш комфортною та продуктивною, а й сприятиме налагодженню ділових стосунків поліції з керівництвом громади, жителями селища, збільшить якість надання послуг поліції населенню.

Отже, стартуємо! Громадська безпека плюс згуртованість – результат спільної праці! Долучайтесь!

 

 

 

 З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»