Хід будівельних робіт поліцейської станції Новопсковського району та участь ГУНП в Луганській області в реалізації проекту

Сьогодні, 22.08.2018 року в місті Северодонецьку в офісі ПРООН відбулась зустріч в рамках проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян в Новопсковському районі», який реалізується за підтримкою ПРООН та фінансується Європейським Союзом, щодо стану будівельних робіт поліцейської станції в Новопсковському районі.

В зустрічі взяли участь представники Луганського ГУНП заступник начальника ГУНП в Луганській області  підполковник поліції Костенко Віталій, начальник сектору міжнародного поліцейського співробітництва Скляниченко Денис, представники ПРООН Коренєв Емиль та Лебедєва Аліна, представник ГО «Моя Новопсковщина» Потоцький Єгор.

 

 

 

Головні питання на зустрічі: про хід будівельних робіт поліцейської станції та участь Луганського ГУНП в реалізації проекту.

Представник ГО «Моя Новопсковщина» доповів, що будівельні роботи йдуть за графіком, ПРООН виділяє додаткові кошти на будівництво санвузла, підводу необхідних комунікацій. Але є проблема: фасад будівлі потребує косметичного ремонту, оновлення цоколю, фарбування, встановлення водовідливної системи, заміни трьох вікон. Саме на ці роботи коштів проекту бракує, і співфінасування Луганського Головного управління Національної поліції є одним з ключових компонентів реалізації проекту.

 

 

Представник Луганського ГУНП заступник начальника ГУНП в Луганській області підполковник поліції Костенко Віталій зазначив, що такі проекти є важливими для Національної поліції, вони покращують умови праці працівників поліції, наданню послуг населенню, сприяють взаємодії громадськості та поліції. Луганське Головне управління поліції вже проводить певні дії щодо спільної реалізації проекту. Проведено необхідні розрахунки, розроблено кошторисною документацію. Необхідні кошти на фасадні роботи будуть виділені одразу після проходження конкурсних процедур.

Після узгодження головних питань обговорили плани на майбутнє, а саме стану відеоспостереження в Луганській області, підключення районів та області до всеукраїнської системи «Безпечне місто», подальшу співпрацю з ПРООН та громадськістю.

 

 

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *